X
Задать город Каменское (Днепродзержинск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Капкан для трех интересных мужчин в Каменском (в Днепродзержинске)

Капкан для трех интересных мужчин

Каменское (Днепродзержинск), 05 сентября 2017 г, 19:00
Днепродзержинский академический музыкально-драматический театр им. Леси Украинки Днепродзержинский академический музыкально-драматический театр им. Леси Украинки
Пл. 250-летия города, 2
Каменское (Днепродзержинск)
+380445905555
150 - 250 грн.
До события осталось:
2017
8
05
19
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
Вистава «Капкан для трьох цікавих чоловіків» по жанру це одночасно і містична комедія і психологічний детектив. В основі сюжету – містифікація: троє головних героїв поспішають по своїм невідкладним справам, але весь час потрапляють зовсім не туди куди потрібно! Приміщення, що мають три різних адреси, жодна з яких не є вірною, за вікнами порожнє місто, повна ізоляція від зовнішнього світу, все це змушує героїв не тільки задуматися про підступний фатум, а й прийти до каяття в гріхах. При цьому, вистава «Капкан для трьох цікавих чоловіків» - захоплююче, дотепне видовище, засноване в першу чергу на блискучій акторській грі. Один лише склад виконавців говорить про те, що ЦЕ ТРЕБА БАЧИТИ !!!

Капкан для трех интересных мужчин в других городах:

07чт сентября, 2017

Новая КаховкаДворец Культуры

19:00 120 - 200 50+ шт. купить
08пт сентября, 2017

ХерсонХерсонский Облас...

19:00 80 - 250 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Капкан для трех интересных мужчин можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Капкан для трех интересных мужчин в Каменском (в Днепродзержинске) состоится 05 сентября 2017 г, 19:00, Днепродзержинский академический музыкально-драматический театр им. Леси Украинки.

Вистава «Капкан для трьох цікавих чоловіків» по жанру це одночасно і містична комедія і психологічний детектив.

В основі сюжету – містифікація: троє головних героїв поспішають по своїм невідкладним справам, але весь час потрапляють зовсім не туди куди потрібно!

Приміщення, що мають три різних адреси, жодна з яких не є вірною, за вікнами порожнє місто, повна ізоляція від зовнішнього світу, все це змушує героїв не тільки задуматися про підступний фатум, а й прийти до каяття в гріхах.

При цьому, вистава «Капкан для трьох цікавих чоловіків» - захоплююче, дотепне видовище, засноване в першу чергу на блискучій акторській грі. Один лише склад виконавців говорить про те, що ЦЕ ТРЕБА БАЧИТИ !!!

 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber